Loading...
 
tr
grammysthe
thegrammy
Emir
Serpil ŞENAL
Yağmur Murat Demir
Ebru Topuzoğlu
EypCnn
Destine Ayvaz
Aykan Yılmaz
Elmas
Nzn
Servet Yılmaz
Mehmet AKKURT
Gönül Sahra
Fikri
Nisan 18 '17 | Yayıncı: Zeynep GÜLPERİ

İlk cinsel ilişki robotlarını birkaç ay sonra piyasaya sunmaya hazırlanan RealDoll şirketi, ürünler hakkında yeni ayrıntıları açıkladı. Şirket yaptığı bu özel robotlarda gelişmiş seks oyuncakları, kişilik türünü belirlemeye izin veren ayarlara sahip olacak. 18 ayrı kişiliğe sahip olacak bu seks robotları yapay zeka ile sahibinden de zamanla bir şeyler öğrenecek!

 

Seks robotları piyasaya çıkıyor gerçek gibi yok artık!Harmony AI isimli özel bir uygulama geliştiren şirket, yapay zekadan gücünü alıyor ve sahibiyle ilgili önemli bilgileri zamanla öğreniyor.

Bu şekilde 18 farklı kişilik özelliği kazanabilen bu seks robotları için ‘akıllı’, ‘naif’, ‘seksi’, ‘iyi kalpli’ ve ‘mütevazı’ gibi seçeneklerin, her bir seçeneğin de kendi ölçeği olacağı belirtildi.

 

 

 

Seks robotları piyasaya çıkıyor gerçek gibi yok artık!

Ayarlarda ölçek, oyuncağın ‘duygularına’ ayar verecek. Ayarlara göre hareket edip konuşan robotlar, sahiplerine aşık da olabiliyor.

Satışlara Temmuz ayından sonra başlamayı planlayan şirket, bir robotun fiyatının yaklaşık 12 bin euro olacağını da açıkladı. 

 

 

Seks robotları piyasaya çıkıyor gerçek gibi yok artık!Seks robotları piyasaya çıkıyor gerçek gibi yok artık!Seks robotları piyasaya çıkıyor gerçek gibi yok artık!Seks robotları piyasaya çıkıyor gerçek gibi yok artık!

Paylaş:

Yorumlar:

Yorum yok
Yorum yapabilmeniz için oturum açmanız gerekiyor

İlgili Haberler

Web Stats ''سْــــــــــــــــــمِ اﷲِالرَّحْمَنِاارَّحِيم''-->