Loading...
 
tr
grammysthe
thegrammy
Emir
Serpil ŞENAL
Yağmur Murat Demir
Ebru Topuzoğlu
EypCnn
Destine Ayvaz
Aykan Yılmaz
Elmas
Nzn
Servet Yılmaz
Mehmet AKKURT
Gönül Sahra
Fikri
Nisan 21 '17 | Yayıncı: Flaş Haber 7/24
15 Temmuz'da amaçlarına ulaşamayan Batılı güçler, benzer bir oyunu referandum sonuçlarıyla kurguluyor.

Türkiye, Anayasa değişikliğini referanduma giderek oyladı. Milli iradenin yansımasının "Evet" yönünde olması, her zaman olduğu gibi Batılı ülkeleri rahatsız etti.

"DEMOKRATİK EYLEME DESTEK" AMAÇLI PROVOKASYON

Batı saldırganlığının öncülüğünü yapan hakim Batı medyası, 15 Temmuz'da yaşadıkları hüsrana karşın, Türkiye'yi referandum sonuçlarıyla tehdit etmeye devam ediyor.

Uluslararası medya, referandum sonuçlarına itiraz eden kesimi provoke ederek, Türk toplumunu "demokratik eylem" talebi altında kışkırtmayı amaçlıyor.

"NATO, TÜRKİYE'YE KARŞI GEREKENİ YAPMALI"

New York Times'ın dünkü başyazısında, şu ifadeler dikkat çekti:
"NATO Türkiye'deki demokrasi yanlılarını teşvik ederken, Erdoğan'ın otokratik eğilimlerini yatıştırmak için gerekeni yapmalı."

 

Türkiye üzerinde kirli siyasi propağanda eylemleri için düğmeye basıldı.

Avrupa üyeliği konusunda Türkiye'nin aldığı geri çekilme kararı sonrasında AB ülkelerinin bir kısmı tarafından Türkiye'de referandum sonrası eylem planlarına destek ve finans sağlaması yönünde bir çok bilgi akışı duyulmakta. Bu durumun en son göstergesi CHP sözcüsü tarafından başlatılan Meclisten çekilme karar 2 saatlik süre sonunda İstanbul Borsa verilerince alınan son kaydın bildirildiği üzere büyük bir düşüşe sebep olmuş durumda.

 

Bu duruma ilişki bilinen AB üzerinde Türkiye Bürokratlarına yapılan eylem ve konuşma yasaklarının ardından PKK ve Terör örgütlerinin yürüş ve eylem planlarına izin vermesi sonuçu gerçek renkleri görülmüş durumda.

Bu durumlar göz önününe alındığında kısa vadeli bir plan sonucu ülkede bir kaos planlandığı görülmektedir. 15 Temmuz sonrası FETÖ bağlantılı finans ve Şirket bünyesine bağlı piyasadan para çekme sureti ile Borsa manipülasyonu sonunda  uzun vadeli bir iç ekonomik krize neden olmuştu. Bu durumun uzatıması ve ardından komisyon oylaması sonucu NATO tarafından eylem ve müdahale konuşulmakta.

 

SOKAĞIN NABZI NATO harekete geçmesi 3 Dünya savaşını tetikler demektedir. ''Ekonomik baskı ve Siyasi oyunların sonunda AB tarafından yapılan bu haksız eylem son bulmaması durumunda 3 Dünya savaşı için Türkiye gerekli müdafaa yı ve taarruzu görev bileceği bu durumun ne AB neden Dünya için bir kazanç sağlamayacağı görülmeli . son dünya savaşında Osmanlıya yapılan savaş mecburiyetinin sonunda bilinçli bir eylem ile ülke toprakları ve halkı büyük bir soykırım ile kah taarruz kah müdafaa  zorunluğu ile binlerce insanın ve malın yok olmasına sebep olmuştur. Bu durumun ardı düşünülmeli böyle bir  durum sadece AB için değil tüm dünya için bir savaş durumu demektir. ısınan dünya liderlik savaşları için şu sıralar bir çok ülke boy gösterileri yapmaktadır. Bu durum için bizler üzerimize geçmişte düşen  neyse bu günde onu korkmadan yolmadan yapaçağını tüm dünya bilmeli. Tükiye'deki kıvılcım Tüm Dünyayı sarmaması için bizlik bir sebep yok madem bir kan dökülecek herkesten dökülsün..''''

Paylaş:

Yorumlar:

Yorum yok
Yorum yapabilmeniz için oturum açmanız gerekiyor

İlgili Haberler

Web Stats ''سْــــــــــــــــــمِ اﷲِالرَّحْمَنِاارَّحِيم''-->