Loading...
 
tr
grammysthe
thegrammy
Emir
Serpil ŞENAL
Yağmur Murat Demir
Ebru Topuzoğlu
EypCnn
Destine Ayvaz
Aykan Yılmaz
Elmas
Nzn
Servet Yılmaz
Mehmet AKKURT
Gönül Sahra
Fikri
Temmuz 17 '17 | Yayıncı: Flaş Haber 7/24

15 Temmuzda Cumhurbaşkanı R. Tayyip ERDOĞAN'ın açıklamasında Hükümlülerin ceza evlerinden Nakil ve Duruşma salonlarına götürülmesi esnasında eski durumda giyim serbestliğinin artık olmadığını belirterek. Hükümlülerin Tek tip  giysi ile duruşma ve nakil durumlarının artık uygulanacağını belirtti. Bu konuşma bir süre önce sosyal medyada çok konuşulan bir konu olmakta çıkmış artık yasal duruma gelmesi bile sosyal medyada konuşulmasını enğeleyemedi. Şimdiki yeni konu ne giyileceği Tulum, Tayt, Etek ve daha bir çok şeyi teklif eden sosyal medya kullanıcılarının hayal güçleri sınır tanımıyor. Tabiki bu konuda herkesin fikri kendi espri düzeyinde yükselen bir durum fakat resmiyette işler böyle yürümüyor. Gel git zamanlarından birindeyiz ve sonunda bir giysi seçilmiş olacak elbet .

 

           Gündemi oyalamak ve bir mesaj göndermek amaçlı giyim ve kıyafet durumlarını kullanan mahkumların bu konuda uyum sağlaması zor görünüyor bu bizim için pek önemli bir konu olmadığını da belirtebiliriz. Bu neden peki Gayet temiz ve kendinden emin biri düşünün kendi ayaklarının üstünde yürüyerek ve gülümseyerek yolunu alıyor ve alaycı bir tavırla sırıtıp gösteriş ve şovunu tamamlamasına rağmen. Devletin baskıcı ve zulum'cü olduğunu iddaa edenler çok sayıda. Elbette suçlu ve suçsuzları ayırt ederiz fakat bunu adalet makamlarının kararlarına bağlı olarak seçeriz. Nasıl biz Almanya'nın hukuk işine karışmıyorsak ee bir zahmet sizlerde bizim iç işlerimize karışmayın...!!!  bundan dolayı bu mahkum dediğimiz kişilerin vatan haini sucu ile yargılandığını bile bile savunacak değiliz.

                               "O konu bu konu böyle uzar biz sosyal ağlarda patlama yaşayan giysi olayını dillendirmek istedik bu konu hızlansın ve bir an önce yasalaşsın isteriz. Ya  #HERO, ya #MERO bu işi uygulamaya almak şart."

Paylaş:

Yorumlar:

Yorum yok
Yorum yapabilmeniz için oturum açmanız gerekiyor

İlgili Haberler

Web Stats ''سْــــــــــــــــــمِ اﷲِالرَّحْمَنِاارَّحِيم''-->