Loading...
 
tr

Ürün için Resim Önizleme...

5 images

Etiketler

Oy

Verdiğin oy:
Toplam: (2 oranlar)

İlanlar Bilgisi

İlanlar Polo Prestige Otomatik Tasma
İlan Hakkında Polo Prestige Otomatik Gezdirme Tasma XSmall 3M-12 Kg, kaliteli plastik gövdeden, otomatik makara mekanizmalı, şerit tip dayanıklı kayışlı, şık ve kaliteli bir üründür.
  • Kaliteli Plastik Gövde
  • Otomatik Makara Mekanizmalı
  • Pratik Kilit Sistemi ile Kontrol Sizde
  • Kolay Kullanım
  • 3 Metre Uzunluğunda
  • 12 Kilograma Kadar Köpekler İçin Uygundur.
  • Renkler: ●Mavi ●Açık Mavi ●Kırmızı ●Pembe ●Beyaz ●Yeşil 

Bu otomatik uzatma sadece köpekleri yürüyerek gezdirmek içindir ve başka bir amaçla kullanılamaz. Lütfen çocukların kullanmasına izin vermeyiniz.
Sakatlanmanızı önlemek için lütfen şerit kısmını kendinizin ve köpeğinizin etrafında çevirmeyiniz.
Her kullanımdan önce şeridin sağlam olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer şerit yıpranmış veya zarar görmüşse kullanmayınız.
Köpeğinizi gezdirirken tehlikeli ve zor durumların oluşmaması için köpeğinizi tam olarak kontrol altında tuttuğunuzdan emin olunuz.
Otomatik uzatma sadece ve sadece paket üzerinde gösterilen köpek ağırlıkları için kullanılabilir ve daha ağır köpekler için kullanıma uygun değildir.

 

Polo Prestige Otomatik Gezdirme Tasma XSmall 3M-12 Kg Kullanımı: SERBEST HAREKET

Uzatmanın tutacağını tutunuz, düğmeyi serbest bırakınız. Şerit kendiliğinden yumuşak bir şekilde uzayıp-kısalabiliyor. Şimdi köpeğiniz daha serbest hareket edebilir.

DURAKLATMA / SERBEST HAREKETE İZİN VERME

Uzatmanın tutacağını tutunuz ve düğmeyi istediğiniz zaman basınız. Böylece anında köpeğinizin uzaklaşmasını önleyebilirsiniz, bırakarak da yeniden serbest hareket etmesini sağlayabilirsiniz.

UZUNLUĞU KORUMA

Uzatmanın tutacağını tutunuz ve düğmeye basarak aynı zamanda kilit düğmesini de basınız. Böylece kordonu kilitleyerek daha da uzamasını önleyebilirsiniz ve köpeğiniz de sizinle aynı uzaklıkta olmaya devam eder.

UZUNLUĞU KISALTMA

Uzatmanın tutacağını tutunuz ve elinizi öne doğru uzatınız. Tutma düğmesine basılı tutarak elinizi geri çekiniz. Daha sonra düğmeyi bıraktığınızda kordon otomatik olarak bir miktar toplanacaktır. Elinizi bir daha öne doğru uzatarak yukarıdaki işlemi birkaç kez tekrarlarsanız şeridi adım-adım kısaltarak köpeğiniz ve kendiniz arasındaki mesafeyi kısaltabilirsiniz.

Fiyat 120.00 TL
Ürün durumu Yeni
Kategori Canlı - Hayvan - Bitki
By
Tarih Mart 13

Duvar

Silviya Shenkova
Mayıs 3
Merhaba toptan satış yapıyormusunuz yoksa siparişüzerinemi çalışıyorsunuz.Özelden yada buradan bilgi verirseniz sevinirim kolay gelsin
Yorum yapabilmeniz için oturum açmanız gerekiyor
--> ''سْــــــــــــــــــمِ اﷲِالرَّحْمَنِاارَّحِيم''