Loading...
 
tr
Winter Olympics
Vivense Home and Living
Kayhan
debu sarkar
Çetiner
Oktay
ali kara
Nenita Trentacoste
maoo
olgun şeker
Türk Birliği
alihan altun
murat kaya
Emir Güledar
Serpil ŞENAL

Ürün için Resim Önizleme...

1 images

Etiketler

Oy

Verdiğin oy:
Toplam: (0 oranlar)

İlanlar Bilgisi

İlanlar KOTON Stajyer Başvurusu
İlan Hakkında

Staj başvurunuzu değerlendirmek için, öğrenci olmanız ve 35 yaşından gün almamanız dışında bir şartımız bulunmuyor. Staj olanakları sağlamakla; kısa vadede nitelikli iş gücünden yararlanmayı, uzun vadede potansiyel personelimiz olabilecek öğrencilerle yakın iletişim halinde onların çalışmalarını değerlendirme amacını taşıyoruz.

Stajlar yaz ve kış aylarında olmak üzere iki farklı kategoride değerlendirmeye alınır:

Kış Dönemi Stajı: Meslek ve ticaret lisesi son sınıf öğrencilerine yönelik kış dönemi zorunlu staj başvuruları her yıl nisan ayına kadar web üzerinden alınmaktadır. Nisan - Mayıs ayları içinde staj başvuruları değerlendirilerek, kış dönemi staj planları hazırlanır. Mayıs ayında staj başvuruları kabul edilen tüm adaylara, telefonla gerekli bilgi verilir. Öğrenim dönemiyle birlikte başlayan staj hafta 3 gün olarak okullar kapanıncaya kadar devam eder.

Yaz Dönemi Zorunlu Staj: Üniversite öğrencilerine yönelik yaz dönemi zorunlu staj başvuruları her yıl nisan ayına kadar web üzerinden alınmaktadır. Nisan-Mayıs ayları içinde staj başvuruları değerlendirilerek, yaz dönemi staj planları hazırlanır. Mayıs ayı ortasında staj başvuruları kabul edilen tüm adaylara, telefonla gerekli bilgiler verilir. Staj başvuruları kabul edilmeyen adaylara da e- posta yolu ile mutlaka staj başvuru durumları hakkında geri dönüş yapılır.

Geleceğinizi tekstil sektöründe görüyorsanız, KOTON'da staj sizin için, alanınızla ilgili tüm süreçlerin içinde aktif olarak yer alırken, KOTON'u ve sektörü anlama fırsatı demektir. Ayrıca KOTON ekibinde yeni oluşumlar için stajyerlerimize daima öncelik tanırız. Lütfen hangi tarihler arasında, hangi departmanda ne üzerine staj yapmak istediğinizi belirten resimli öz geçmişinizi info@koton.com.tr adresinden IK departmanımıza iletiniz.

Fiyat 1.00 TRY
Ürün durumu Yeni
Kategori Kozmetik ve Giyim
By
Tarih Aralık 5 '16

Duvar

KOTON Giyim ve Mağazaçılık
Aralık 5 '16
Koton çalışanlarına hedeflenen iş sonuçlarına ulaşmalarını sağlayacak bilgi ve becerileri kazandırmak ve yetkinliklerini geliştirmek amacı ile planlanan bütçe doğrultusunda, yıl boyunca eğitimler verilmektedir.

Oryantasyon Eğitimi:

KOTON'da işe yeni başlayan çalışanlar, KOTON'a uyum sağlamalarını hızlandırmak amacıyla Oryantasyon Eğitimine alınır. Böylece KOTON'un kültürünü ve iş akışlarını tanımaları sağlanır

Kişisel Gelişim Eğitimleri:

Çalışanların kariyer gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla geliştirilmesi gereken yönleri tespit edilir ve kişiye özel eğitimler alması sağlanır.

Teknik Eğitimler:

Çalışanların işlerinde uzmanlaşmasını sağlamak amacıyla verilen eğitimlerdir. Ayrıca kullanılan yöntem ve teknolojilerin gelişmesine ve değişmesine paralel olarak tekrarlanır.
Koton çalışanlarına hedeflenen iş sonuçlarına ulaşmalarını sağlayacak bilgi ve becerileri kazandırmak ve yetkinliklerini geliştirmek amacı ile planlanan bütçe doğrultusunda, yıl boyunca eğitimler veri...Devamı >>>>
Yorum yapabilmeniz için oturum açmanız gerekiyor
--> Web Stats ''سْــــــــــــــــــمِ اﷲِالرَّحْمَنِاارَّحِيم''