Loading...
 
tr

Ayrıntılar

Tarih ve saat Temmuz 19 '19
Konum
TÜRKİYE
Yaratıcı Whordark

Açıklama

İsrail'in Katliamını Kınıyoruz (İmza kampanyası)

NATO ve Birleşmiş Milletler Dünya sınırlar ve yetkiler konulu anlaşmalar kararı gereği belirlenmiş Sınırlar anlaşmasına göre.Hak ve özgürlük konularınça.Zulme karşı dünya kamu oyunca oluşturulan verilerle konuya kayıtsız kalan.Birim ve Ülkelerin bir an önce vahşete dur demesi için bizlerde bu etkinlik adı altında İsrail'in ve Yönetimini şiddet ile kınıyoruz.Yapmış oldukları kıyım ve vahşete artık durmasi için.Gazze Filistin halkının yanında olduğumuzu bildiririz.Sizlerde yorum kısmına kınama yaznızı belirtiniz.

 

Türki' yapılan kınamalar sonucu Türki'de bulunan Konsolosluk görevlilerini ülkelerine geri çağırması ve ülke iletişimini en alt seviyeye getirmesi sonuçu. Politik anlamı açısından Türkiye için kritik kararlar aldığını bildirdiğini apaçık belirtmiştir.Gerekn ultumasyonlar zamanında kendilerine gösterildiği halde.Kararlarını dünya kararları ve özgürlük insan hakları çerçevesi  anlaşmalarını apaçık ihlal etmiştir.

Paylaş:

Duvar

Whordark
Temmuz 18 '14
Kahrol İsrail Yaşasın Müslüman Kardeşliği Filistin halkı'nın yanındayız.
Yağmur KILIÇARSLAN
Temmuz 19 '14
Gazede ölen yavrular Yavrusuz kalan anneler kocasız kalan kadınlar için İnsanlık için Kahrol İSRAİL
sema vural
Temmuz 20 '14
KAtiller Köpekler insan öldüren şerefsizler
Emir BÜYÜK
Temmuz 20 '14
Katil İsrail Kahrol
Onur TÜRKMEN Admin
Temmuz 20 '14
Kahrol köpek Katil hayvanlar
Aliyüksel Admin
Temmuz 22 '14
Alla İSRAİL için en doğru cezayı muhakkak verecektir Elhamdülillah
Serkan BEKİROĞULLARI
Temmuz 24 '14
Katil köpekler
Menekşe ĞEDİKLİ
Temmuz 31 '14
sonuna dek diren müslüman kardeşim Duamızla seninleyiz Kahrolsun terörist İsrail
Elanur KESİCİ
Ağustos 4 '14
Bu katliyamı artık insanlar duydu ve sanki normalmiş gibi gündelik tavra alıyor ama orda günde değil anlık insanlar ölüyor. Ölenlerde hepsi müslümanlar.
Onur TÜRKMEN Admin
Ağustos 4 '14
Haklısıninsanlar konuyu konuşmaktan bile çekiniyor.Destekci arkadaşım bana bir kola ile olaçak işmi diyor daha önceleri tam tersini sen bir yap elinden gelen oysa onu yap derdi şimdi kolasınıda diğer şeyleride almaya devam ediyor. bu olamaz doğruluk.Haklısıninsanlar konuyu konuşmaktan bile çekiniyor.Destekci arkadaşım bana bir kola ile olaçak işmi diyor daha önceleri tam tersini sen bir yap elinden gelen oysa onu yap derdi şimdi kolasınıda diğer ...Devamı >>>>
Yorum yapabilmeniz için oturum açmanız gerekiyor
--> ''سْــــــــــــــــــمِ اﷲِالرَّحْمَنِاارَّحِيم''