OW Debug - Notice
Message: Trying to access array offset on value of type null
File: /home/romarekl/public_html/sosyallift.com/ow_plugins/forum/controllers/topic.php
Line: 136
Duşakabin temizliği için ipuçları Forum | Sosyallift©
Loading...

tr
Eceduş Duşakabin
Eceduş Duşakabin Nisan 26 '16

Duşakabin temizliği, hassas bir iştir. Banyo yapılan yerin temiz olması, hem hijyenik, hem de estetik açıdan önemlidir.

Temizlik sırasında, işinize yarayabilecek birkaç ipucu:

• *Kuru bir beze, çamaşır yumuşatıcısı dökün. Bu bezle, duşakabini ovun. *Sert su lekeleri, yumuşar ve çıkar. Ardından, kuru kağıt peçeteyle güzelce silin.
  • *Bir bardak su ile bir bardak tuvalet ispirtosunu karıştırın. Spreyli bir şişeye koyun ve duşakabine püskürtün. Bir gazete parçasıyla, güzelce silin. Gazete, çizikleri önler. İspirto, krom tutacakları da parlatacaktır.
  • *Bir bardak beyaz sirke ile bir bardak suyu karıştırın. Aynı yöntemle duşakabine püskürtün ve temiz bir bezle silin.
  • *Karbonatlı su karışımı da, su ve pas lekelerine iyi gelir. Bir bardak kaynar suya, bir yemek kaşığı karbonat ekleyin ve karıştırın. Su sıcak olacağından, elinizde bulaşık eldivenleri olsun. Karışımı duşakabine püskürtün ve silin.
  • *Dilerseniz, bir süngeri sıcak suya batırın. Üstüne toz karbonatı serpin ve direk duşakabine uygulayın.

Bu metotlar yardımıyla, duşakabininiz cam gibi olsun. Temiz ve ferah bir duşakabinde, banyo yapmanın keyfini çıkarın.

Paylaş:
Eceduş Duşakabin
Eceduş Duşakabin Nisan 26 '16

gulizz

27-07-10, 15:07

YAA ARKADAŞLAR HER NE KADAR SABUN KULLANMAYIP JELDE KULLANSAK KİREÇTENMİDİR NEDİR .Bİ KULLANIMDA DUŞA KABİN İÇİ HEMEN KİRLENİYOR..kafamçokkarıştı
CİFLEMEK ZOR OLUYOR HER DEFASINDA VE TAM İSTEDİĞİM SONUCA ULAŞAMIYORUM..:1no2:

SİZ HANGİ TEMİZLEYİCİLERİ KULLANIYOSUNUSS??CLİT BANG NASIL ?

YARDIMCI OLURSANIS SEVİNİRİM ARKADAŞLAR..

ZAMBAK 3

27-07-10, 17:07

benim banyomda öyle duşkapısı kireçli oluyor hepp
kireç sökücü döküyorum sonra ovuyorum eldiven giyip tabi
ama içeriyi havalandırmak lazım çok kötü kokusu

daha kolay yöntem deneyen varsa yazsınnn

ravzanur

27-07-10, 17:07

canim burda ben essíg diye temizlik sirkesi var kiraci hemen cozuyo her yer parliyo bakayim internetten resmini kopyalayim turkiyede belki gozune carpar alirsinn[​IMG] canim bunlar super oluyo ama dedigim gibi turkiyede var mi bilmiyorumm

gulizz

27-07-10, 20:07

Ya bende açıktan temizlk ürünleri satan yerden yeşil bi sıvı alıyodum önceden.sonuç çok iyiydi ama zamanla derzlerin arasını açıyor.tuz ruhu gibi..

gulizz

ravzanur

canim burda ben essíg diye temizlik sirkesi var kiraci hemen cozuyo her yer parliyo bakayim internetten resmini kopyalayim turkiyede belki gozune carpar alirsinn[​IMG] canim bunlar super oluyo ama dedigim gibi turkiyede var mi bilmiyorumm

GOGLE A YAZDIM AMA BİŞEY BULAMADIM CNM.TÜRKİYEDE OLDUĞUNU SANMIYORUM...

gulizz

ZAMBAK 3

benim banyomda öyle duşkapısı kireçli oluyor hepp
kireç sökücü döküyorum sonra ovuyorum eldiven giyip tabi
ama içeriyi havalandırmak lazım çok kötü kokusu

daha kolay yöntem deneyen varsa yazsınnn

KİREÇ ÇÖZÜCÜ DERZLERİ AÇMIYOMU CNM YAA:nazar:

eftandise

28-07-10, 11:07

cilit bang süper çıkarıyor
ama kokusu çok ağır cam açarak bile dayanamadım ben öksürük tuttu zor bitirdim

balımnur

28-07-10, 12:07

kireç sökücü çok güzel temizliyor. bende cilit bang almıştım ama çok memnun kalmadım klozet için kieç sökücü almıştım bird ebunu dneyeyim deyip cilit bangin püskürtme şişesine koydum ve sıkıp hemen silip su döküp kuruşuyorum sonuç süper. banyo bataryasınada döküyorum parlıyor hemen.

gogut

28-07-10, 13:07

İzmirde açık deterjan satan bazı dükkanlarda SIR marka bir kireç çözücü var acayip keskin ve kötü kokan bir madde ben duşun camlarına sıkıp kaçıyorum banyodan bir süre bekletiyorum o şekilde banyo camını açıp ancak kesin sonuç pırıl pırıl oluyor duşakabin tek bir iz bile kalmıyor arkadaşlar çok çok memnun kalacaksınız eminim...