OW Debug - Notice
Message: Trying to access array offset on value of type null
File: /home/romarekl/public_html/sosyallift.com/ow_plugins/forum/controllers/topic.php
Line: 136
Ağda Kayıtlı Değil Hatası ve Çözümü Forum | Sosyallift©
Loading...

tr
Whordark
Whordark Ocak 9 '17

ANDROİD - SAMSUNG Galaxy s3 Ağda Kayıtlı Değil Hatası ve Çözümü

Galaxy s3 kullanıcısıyım. Ve telefonum malesef çok sık ”Ağda kayıtlı değil” hatası vermeye başladı. Bu hata sonucunda arama yapamıyor ve mesaj çekemiyorum. Çok acil lazım olduğu zamanlarda insanı adeta çileden çıkartıyor. Peki nedir bu sorunun sebebi ve çözümü şimdi ona gelelim. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki bu sorunun sebebi kesinlikle ”kayıt dışı cihaz, veya kaçak cihaz değildir” Bu konuda endişeniz olmasın. Bu problemin sebebine gelince bütün sitelerde sebep yazılmamış , fakat şu ana kadar dikkatimi çeken bir şey oldu ne zaman Wi- Fi ile bağlanırsam bu hatayı aldım yani kısacası bu hatanın sebebi çok uzun süre Wi-Fi ile bağlı kalmanız olabilir. Bu hata nasıl geçer? Sorusunun cevabına gelince İnternette yaptığım arataştırmalar sonucu çözümler şöyle sıralanmış. Telefonu açıp kapatın tekrar deneyin Arka kapağı açıp hattı çıkarın ve tekrar takın ayarlar > diğer ayarlar > mobil ağlar > ağ operatörleri ve buradan otomatik olanı seçip bırakın Wi – Fi kapatıp ve 5 dakika bekleyin.

Gelelim ben nasıl kurtuldum bu illetten onu size anlatayım. Dediğim gibi bende hata Wi- Fi üzerinden bağlanınca oluyordu. Wi*fi kapatıp beklediğimde hata kendiliğinden düzeldi çok şükür. Cihazı bunun için garantiyi yollamanıza gerek yoktur. Android cihazların genel bir sorunudur bu. ve sadece s3 te değil diğer samsung modellerindede malesef meydana gelmektedir. Soru ve sorunlarınızı bu konu başlığı altında sorabilir, bildiğiniz yöntemleri yorum olarak yazabilirsiniz

Paylaş:
Whordark
Whordark Ocak 9 '17

Görsel anlatım Sorunu devam eden forma katılarak yardım alabilir...

Caner Göktaş
Caner Göktaş Ekim 30 '18

Teşekkürler görsel anlatım daha iyiymiş.