OW Debug - Notice
Message: Trying to access array offset on value of type null
File: /home/romarekl/public_html/sosyallift.com/ow_plugins/forum/controllers/topic.php
Line: 136
Wolfteam TR PRO – Vip + Wall Hack Forum | Sosyallift©
Loading...

tr
Bilişim ve Teknoloji
Bilişim ve Teknoloji Ağustos 30 '15

Merhaba arkadaşlar az önce denediğim hilenin sonucu olarak 50/5 zaferle bitirdim. Heyecanla sizlerle paylaşmak istiyorum lafı fazla uzatmayacağım. Sizden tek istediğim ihtiyacı olupta kullanan arkadaşlar paylaşım ve yorum yaparsa gerçekten çok mutlu olurum

Lafı fazla uzatmadan emen tanıtıma geçeyim şimdiden güle güle kullanın!

cubuk-logo

Hack’ın Çalıştığı Sistemler

Windows XP 32 Bits ; Denenmedi
Windows XP 64 Bits ; Denenmedi

Windows Vista 32 Bits ; Çalışıyor
Windows Vista 64 Bits ; Çalışıyor

Windows 7 32 Bits ; Çalışıyor
Windows 7 64 Bits ; Çalışıyor

Windows 8 32 Bits ; Çalışıyor
Windows 8 64 Bits ; Çalışıyor

cubuk-logo

Çalıştığı Serverlar

Wolfteam Türkiye

HİLE ÖZELİKLERİ

Cross Hair Kurt Koşusu

Rapid Fire

No Recoil

Öldüğün Yerde Doğma

Jump x1

Bir duvardan diğer duvara atladığınız takdirde baya uçuyor

Anlatım

• İndirdiğiniz dosyayı rardan çıkararak Wolfteam.asi dosyasını Wolfteam’ın yüklü olduğu klasörün içine atıyoruz
  • Daha sonra XIGN Cleaner adlı programı sağ tıklayarak Yönetici Olarak Çalıştırıyoruz
  • Open tuşuna tıklayarak Wolfteam klasörünü seçiyoruz ve Clean tuşuna basıyoruz
  • Sonrasında Bilgisayarımız yeniden başlatılacaktır heyecan yapmadan bekleyiniz
  • Açıldığında Wolfteam oyununu Yönetici Olarak Çalıştırıyoruz ve oyun açılana kadar ENTER tuşuna basınız
  • İşte bu kadar hilemizi zevkle kullanabilirsiniz. Dediğim gibi bir yorumu hor görme

Önemli bir kaç not sıralayacağım okumadan kullanmanı tavsiye etmem!

• Seri bir şekilde(Mesela saniyede 10 bomba) atmayın oyundan atıyor ve/veya ban bile yiyebilirsiniz
  • Öldükten sonra aynı yerde başlıyorsunuz bir kaç saniye beklemeden silah seçmenizi önermem hiç olmazsa hile kullandığınız oyun ve/veya oyuncular tarafından anlaşılmaz
  • Seri bir şekilde bomba kullanmayın dedim ama mermi kullanabilirsiniz videoda da göreceğiniz gibi mermide sistem tarafından bir atma veya uyarı gelmiyor

Videolu Anlatım

virus-total-button

indir-butonu

ALTERNATİF LİNK

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz

Düzenlendi... Whordark (Nisan 26 '17)
Paylaş: