OW Debug - Notice
Message: Trying to access array offset on value of type null
File: /home/romarekl/public_html/sosyallift.com/ow_plugins/forum/controllers/topic.php
Line: 136
Cpanel PHP mail adresi oluşturma test@domain.com Forum | Sosyallift©
Loading...

tr
Whordark
Whordark Kasım 4 '17

Gerekli tüm verileri URL'ye yazarak cPanel tabanlı barındırma üzerinde yeni e-posta hesapları oluşturun. CPanel'e giriş yapmanıza gerek yok. Bir kez cPanel oturum açma ve şifreyi sağlayın ve yeni e-posta hesabınıza her ihtiyaç duyduğunuzda bu komut dosyasını kullanın.

Parametreler olmadan koştuysa, giriş formunu gösterecek. CAPTCHAkullanarak istenmeyen postalardan kaçınmak için kurulum yapılabilir .

Kullanımı:

• Komut dosyasını cPanel oturum açma, şifre, cilt (bir kere)
  • Yeni e-posta hesabı oluşturmak için komut dosyası çalıştırırken aşağıdaki verileri sağlayın:
    • kullanıcı - yeni hesap adı
    • pass - yeni e-posta hesabı için şifre
    • alan adı - e-posta alanı (isteğe bağlı)
    • kota - megabayt e-posta kotası (isteğe bağlı)

Örnek:
cpemail.php? User = yeni kullanıcı & pass = şifre & quota = 50

Akde tüm dökümanlar mevcut lütfen kullanım durumunuz ve içerik hakkında bilgi paylaşın. Bu konu çok kişi tarafından aranan bir konu ne kadar çok deneyim paylaşımı ve ek döküman olursa o kadar çok kişiye yardımcı olursunuz.

Ekler:

Paylaş:
Whordark
Whordark Kasım 4 '17

Cpanel erişim sağlayarak PHP sayfasından erişim sağlayabilirsiniz.Kolay bir html ve php düzeyinde sayfa. Sayfanın en üstüne ikinci bir kod ekledim ve ayırma ekiyle belirttim, kullanmaya çalışırken o blok üzerinde yanlış yaparak zaman harcamayın. alternatif bir öneri olarak içine ekledim dileyen kullanabilir

Ekler: