Loading...
 
en
Market
Göz At
Kaydedilen Ürünler


Filtreleme Kriteri

Konum

Classifieds Info

Lokasyon
Türkiye/Ankara/Çankaya/Cebeci
Classifieds Item Yatılı Bayan Iş Ilanı - Yabancı Yatılı Iş
Price
4000.00 TRY
Item Condition Yeni
Category İş İlanları
Added Oct 19 '19
About the Item

Merhaba ben Tina yatılı hasta ve çocuk bakıyorum, çok iyi yemek yapabiliyorum yaptığım yemekler hijyenik ve lezzetli olur. Türkiye de oturma iznim var, bir çok bilinen ailenin yanında mutfak ve bakım görevleri yaptım. Rusça, Azerice, Türkçe dillerini iyi derecede biliyorum. Lise mezunuyum, kültürlü, ahlaklı birisiyim. Benimle çalışmak istediğinize pişman olmayacağınıza emin olabilirsiniz sizinle çalışmaya hazır olduğumu bilmenizi isterim. Bana bir mesaj bırakmanız durumunda hızlı bir yanıt alacağınıza emin olabilirsiniz.


Çalışma koşulları:

Haftanın 6 günü -  Hafta 1 gün izin

Ahlaki sosyal haklar

minimum çalışma ücreti 4.000 Tl. İstenen durum ve hizmetler için görüşmede maaş  yüz yüze görüşebilirim, 4.000 altında çalışmıyorum.
Farklı fikirler ve düşüncelerde kişiler yazmasın ben ahlaklı ve dürüst biri olarak namusumla yaşayıp ekmeğimi kazanıyorum.

Bir anneyim, evli bir bayan olarak uzu vadeli evimden ayrı çalışıyor olmam ahlaksız fikirlere kapılmanıza sebep olmasın eşimi ve evlatlarımı sevmem dışında ahlakım ve duruşum buna zaten müsaade etmez. Lütfen bu tür teklif ve mesajlarla benimle kimse iletişim kurmasın. Ahlaklı ve iyi niyetli insanlara güvenle bağlı çalışırım evinde kaldığım aile benimde ailem olur ama farklı düşüncelere taviz vermem..!!!

Saygılarımla 


Tina Gurbanova 

TinaGurbanova@sosyallift.com 
+90 531 881 31 63

The Wall

No comments
You need to sign in to comment

''سْــــــــــــــــــمِ اﷲِالرَّحْمَنِاارَّحِيم''