Loading...
 
en
Market
Göz At
Kaydedilen Ürünler


Filtreleme Kriteri

Konum

Image Preview for Item

5 images

Tags

Rate

Your rate:
Total: (0 rates)

Classifieds Info

Lokasyon
Türkiye/Ankara/Çankaya/Cebeci
Classifieds Item Prefabrik Ev - Prefabrike Konteyner
Price
10.00 TRY
Item Condition Yeni
Category Ev ve Bahçe
Hizmet ve Projeler
Added Jun 23
About the Item

Konusunda uzmanlaşmış sektörde yaklaşıp 15 yıllık tecrübeye sahip kadrosu ile çelik prefabrik çelik yapı konteyner gruplarının söküm ve kurulumunda hizmet vermeye devam etmektedir.


YEŞİLYURT PREFABRİK edindiği tecrübeler ile siz saygı değer firmalarımıza daha iyi hizmet verebilmek ve bu tecrübeleri firmalara avantaj sağlamak amacı ile hertürlü teknolojiyi tabip etmeye devam etmektedir.


YEŞİLYURT PREFABRİK üstlendiği tüm yurt dışı ve yurt içi projeleri zamanında ve bütçesi içerisinde teslim etmiştir. Prefabrik Montajı ve konteyner söküm kurulum gibi alanlarda başarılı işler yapmıştır. Ayrıca şantiye kurulumu veya şantiye sökümü , şantiye montaj ve şantiye demontaj konularında uzman bir ekibe sahiptir.


Modüler prefabrik yapılar ve konteynerler hertürlü iklim şartlarına uygun olarak tasarlanmaktadır. Bu binalar sökülebilir ebatları kolayca değiştirilebilir ve modüler bağlantı özelliğinden dolayı defalarca yeniden sökülebilir ve tekrar kurulabilir. Civata somun bağlantılı ve hafif konstrüksiyonlu olmaları nedeniyle montajları son derece kolaydır. 


YEŞİLYURT PREFABRİK bu yapıların dünyanın herhangi biryerine sevk edilmesi nakliyesi montajının yapılması ve iş bitiminde başka biryere taşınarak yeniden kurulması kapsamında bütün hizmetleri yerine getirmektedir.


İrttibat GSM 5394487006


The Wall

No comments
You need to sign in to comment

''سْــــــــــــــــــمِ اﷲِالرَّحْمَنِاارَّحِيم''