Loading...
 
en
Market
Göz At
Kaydedilen Ürünler


Filtreleme Kriteri

Konum

Image Preview for Item

2 images

Tags

Rate

Your rate:
Total: (0 rates)

Classifieds Info

Lokasyon
Türkiye/Ankara/Çankaya/Cebeci
Classifieds Item BUGSAŞ Personel Alımı
Price
1.00 TRY
Item Condition Yeni
Category İş İlanları
Added Jul 11 '20
About the Item

BUGSAŞ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır? 

BUGSAŞ bünyesinde yayınlanan veya yayınlanacak olan bütün iş ilanları www.bugsas.com.tr adresi üzerinde yer almaktadır. İş ilanları yayınlandığında ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bütün ilan detaylarını paylaşacağız. Harici olarak iş ilanları yayınlanmadan kurum bünyesinde bulunan insan kaynakları gibi departmanlara yapacak olduğunuz iş başvuruları ise kabul görmemektedir. 


BUGSAŞ tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları; 

Yönetici asistanı, Doğalgaz açma kapama elemanı alımı, Ön muhasebe sorumlusu, Şoför, Büro memuru, Güvenlik görevlisi, Avukat gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır.


İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?


Aşağıda vermiş olduğumuz formda da personel alımı için izlenecek yol detaylı olarak anlatılmıştır.Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


BUGSAŞ İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


The Wall

No comments
You need to sign in to comment