Loading...
 
en
Market
Göz At
Kaydedilen Ürünler


Filtreleme Kriteri

Konum

Image Preview for Item

1 images

Tags

Rate

Your rate:
Total: (0 rates)

Classifieds Info

Lokasyon
Türkiye/Ankara/Çankaya/Cebeci
Classifieds Item EGO Genel Müdürlüğü İş Başvurusu
Price
10.00 TL
Item Condition Yeni
Category İş İlanları
İş verenler
Added Jul 11 '20
About the Item

EGO Genel Müdürlüğü İş Başvurusu

EGO Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; müfettiş yardımcısı, şoför, güvenlik görevlisi, müşteri temsilcisi, büro asistanı, temizlik işçisi, mühendis, tekniker, teknisyen, stajyer gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?


EGO Genel Müdürlüğü İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır? 

EGO Genel Müdürlüğü bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız kurum tarafından yayınlanan iş ilanlarını takip etmelidirler. İlanlar ihtiyaç duyulduğunda yayınlanmakta ve www.ego.gov.tr adresi üzerinde yayınlanmaktadır. Harici olarak bu iş ilanları yayınlanmadan kurumun insan kaynakları gibi çeşitli departmanlarına yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten ilanların yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. 


Bu yazımızda Ego Genel Müdürlüğü iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. 


The Wall

No comments
You need to sign in to comment