Loading...
 
en
Market
Göz At
Kaydedilen Ürünler


Filtreleme Kriteri

Konum

Image Preview for Item

1 images

Tags

Rate

Your rate:
Total: (0 rates)

Classifieds Info

Lokasyon
Türkiye/Ankara/Çankaya/Cebeci
Classifieds Item Vatan Bilgisayar Personel Alım
Price
0.00 TL
Item Condition Yeni
Category İş İlanları
İş arayanlar
Added Jun 4 '21
About the Item

Vatan ailesinde yerini alıp, zirve yolculuğuna katılmak ister misin?

İşe Alım : Seçme ve yerleştirme sistemimizin temel amacı; kurumumuza ve teknoloji perakende sektörüne nitelikli insan kaynağı kazandırmak, şirket değerlerimizi ve kurum kültürümüzü benimseyip sahip çıkacak doğru adayları doğru işe adil bir değerlendirme sistemiyle yerleştirerek mutlu çalışanlar oluşturmaktır.
İşe Alım Süreçlerimiz

Mağaza ya da Genel Müdürlük bölümlerinden gelen talep üstüne başlayan İşe alım süreçlerimiz öncelikle söz konusu pozisyon için “doğru insan” profilini doğru tanımlayarak başlar. Söz konusu profilin arayışı, hem iç duyuru sistemi ile kurum içinden hem de Kariyer portalları, danışmanlık firmaları gibi çeşitli araçlarla kurum dışından sürdürülmektedir.


Kurum içinden değişim talebi gelmesi halinde yapılan yetkinlik bazlı mülakatlarda ilgili çalışanın uygun bulunması halinde her iki yöneticinin de geçişi onaylaması doğrultusunda geçiş gerçekleştirilir.


Kurum dışı süreçlerimiz; aday filtrasyonu ve pozisyona göre gerçekleştirilen telefon mülakatlarıyla başlar ve yetkinlik bazlı insan kaynakları mülakatlarıyla devam eder. Olumlu bulunan adaylarımızın ilgili Bölüm/ Mağaza müdürü ile yapılan görüşmelerinin ardından, karar verilen nihai adayımız için referans kontrolleri yapılarak, teklifle süreç sonlandırılır.


Açık olan pozisyonlarımızı kariyer portalları üzerinden veya web sayfamızdan takip ederek başvurabilirsiniz. VATAN ailesinin bir parçası olmak için bize başvuruda bulunan her adayımız bizim için değerlidir ve olumlu / olumsuz süreçle ilgili tüm adaylarımıza bilgi verilir.


 Mağaza Açılış Süreci

Vatan Bilgisayar, Türkiye’nin birçok ilinde yeni mağazalar açarak hem istihdam yaratmakta hem de ürünlerini teknoloji severlerle buluşturmaktadır.


Mağaza açılışları döneminde çıkmış olduğumuz ilanlara yapılan başvurular, filtrasyon ve telefon mülakatlarıyla ön elemeden geçirilmektedir.


Ardından mağazanın açılacağı ilde işe alım ve mağaza yöneticileri tarafından yetkinlik bazlı mülakatlar yapılmaktadır.


Bu mülakatlar sonucunda olumlu bulunan adaylarımız referans kontrolleri sonrasında ailemizin en yeni üyeleri olarak, mağaza açılışları öncesi yaklaşık 1 ay sınıf ve saha eğitimlerine tabi tutulmaktadırlar.


Daha Fazlası için : Personel ilan başvuru form ve işlemleri

The Wall

No comments
You need to sign in to comment