Loading...
 
en
Market
Göz At
Kaydedilen Ürünler


Filtreleme Kriteri

Konum

Image Preview for Item

1 images

Tags

Rate

Your rate:
Total: 5 (1 rates)

Classifieds Info

Lokasyon
Türkiye/Ankara/Çankaya/Cebeci
Classifieds Item Trendyol Kariyer - İş Başvurusu
Price
0.00 TL
Item Condition Yeni
Category İş İlanları
İş verenler
Added Jun 13 '21
About the Item
Trendyol

Trendyol'da misyonumuz: müşterilerimize en iyi alışveriş deneyimini, her zaman ve her yerde, teknoloji ile yaşatmak. Müşterilerimiz her zaman önceliğimiz!

16 milyon müşterimiz ve 2000 kişilik ekibimiz ile Türkiye’nin ve bölgenin en büyük ve en hızlı büyüyen mobil ticaret şirketiyiz. 2018'de dünyanın en büyük e-ticaret şirketi Alibaba, Türkiye'nin bugüne kadarki en büyük internet yatırımını yaparak yatırımcımız ve stratejik ortağımız oldu.

Hedefimizi yüksek tutup her zaman daha iyisini yapmaya çalışır, sürekli test eder ve gelişiriz. Paylaştığımız geri bildirimler, yaptığımız hatalardan öğrenmek ve daha iyisini yapmak için çalışmak kültürümüzün en önemli ögelerinden.
Hızla büyüyen ve gelişen ekibimizden aldığımız güç ile global pazarlarda da büyüyoruz. Her gün öğrenmek, gelişmek istiyorsan, sonuç odaklıysan ve ekip çalışmasını seviyorsan, data ile yaşıyorsan sen de bize katıl!

  • Mali İşler Personeli
  • Bayan Giyim Tasarımcısı
  • Tedarik Zinciri Uzmanı
  • Planlama Analisti
  • Grafik Tasarımcı
  • Pazarlama ve İş Geliştirme MT

 
KARİYER
Biz ortak bir amacı paylaşan, kültür ve değerleri ile yaşayan bir ekibiz! Heyecan verici yolculuğumuzda bize yol arkadaşı olacak, kültür ve değerlerimizle uyumlu adayları Trendyol’a kazandırmak en büyük tutkumuz.

EKİBİMİZE KATIL - JOB's


EKİBİMİZE KATIL - Kariyer

The Wall

Yağmur İpek
Jul 4 '21
Alakanızdan dolayı teşekkürler cevap alamayacağımı düşünüyordum hızlı yanıt aldım başarılar umarım birlikte çalışmaya hemen başlama şansımız olur.
You need to sign in to comment