OW Debug - Notice
Message: Trying to access array offset on value of type null
File: /home/romarekl/public_html/sosyallift.com/ow_plugins/forum/controllers/topic.php
Line: 136
taşıma sorunu Forum | Sosyallift©
Loading...

tr
hasan KUŞ
hasan KUŞ Ağustos 25 '16

bundan birkaç gün önce .tk uzantılı alan adı ile sorun yaşadım, host firmamla iletişime geçince domanin freenom tarafından engelendiğini söylediler. ben bu adamlarla iletişime geçmek için mail attım ama bi türlü cevap vermediler neyse soruna döneyim ben iletişime geçmeyince ben bu .tk uzantılı alan adından com uzantılı alan adına geçmek ve bütün verilerimin . com taşınmasını istedim, host firmamda bunu yaptı ama ben siteme bir türlü ulaşamadım ......com yazınca sürekli ....tk alanadı çıktı host firmasındaki yetkilide "

Oxwall yazılımını bilemediğim için ne yazik ki işleminizi gerçekleştiremedim. Ayar dosyanızdan .tk uzantılı bölümü .com olarak düzenlenmmesi gerekiyor. Ancak bu işlem veritabanından da olabilir config dosyasından da. Bununla ilgili olarak yazılımcınızdan isterseniz bilgi alabilirsiniz."

dosyalrım arasında aradım taradım bir türlü bulamadım .......

bu sorun nasıl düzeltilir ?

yardımlarınız için şimdiden teşekkür edrim ......

Paylaş:
Whordark
Whordark Ağustos 25 '16

Site Ftp Girişlerini sağlayın.

1.ana domain belirleyin.

2.Altdomain yönlendirmesi varmı kontrol edin

3.Site kök dosyası.(oxwall yüklü site dosyaları)

4.ow_includes Klasörü içerisinde config.php içeriğine ulaşın.

5.config.php içerisinde

define('OW_URL_HOME', 'http://site adresi.com)

define('OW_DB_HOST', 'localhost
define('OW_DB_PORT', null) ;
define('OW_DB_USER', 'rDB kullanıcı adı
define('OW_DB_PASSWORD', 'şifre
define('OW_DB_NAME', 'DB Adı

Ekranı kopyalamayın boşluk eklendi...!!

Bu ayarları doğrulamasını sağlayın deneyin site aktif duruma gelecektir.

DİKKAT VPS ve HOST taşımalarında veri kaybını önlemek için taşıma işlemini Hosting firması yapmalı. Bilen için sorun yok.

HOSTİNG değişikliği yapan arkadaşlar

Bu adımları ek olarak Site kök klasörü upload ettikden sonra Data verisini işlemeli. Data verilerini işledikten sonra config.php içerikleri çakışabilir Data kontrolünü PHPMyAdminden kontrol etmelisiniz

Düzenlendi... Whordark (Ağustos 25 '16)