Loading...
 
en
My Games
+ 34 More User
More
Friends Games
+ 12 More User
More

Kelime Avcıları yayınlandı!
Çok oyunculu ve çevrimdışı oynanabilen Kelime Avcıları, marketlerde yerini aldı. Aşağıdaki linke tıklayarak hemen indirin ve gerçek oyuncularla kelime bilginizi yarıştırın.

Eğlenceli bir kelime bulmaca oyunu. Altıgen peteklerden oluşan harfleri verilen kategoriye göre birleştirip uygun kelimeyi bulmak, en yüksek puana ulaşmak ve başarımları tamamlamaktır.
“Abbas Güçlü ile Büyük Oyun”
Netmarble ve StartersHub işbirliği ile hazırlanan ve Kanal D tarafından yayınlanan “Abbas Güçlü ile Büyük Oyun” isimli yarışma programına mobil oyunlarıyla katılan oyun geliştiriciler 250 bin TL kazanma şansına sahip olacak.

Şimdi bu heyecana sende katılma fırsatını kaçırma.
Zula
Zula Türk yapımı online silah ve savaş oyunudur. Bu keyifli oyunun tadını çıkarmak istiyorsanız hemen üye olup, indirip bu keyfin tadını çıkartabilirsiniz.

Oyunu indirmek için zulaoyun.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Biz bir takımız, İstanbul’dan.
Takım olmayı ve gelişmeyi her türlü başarının önüne koyarak ilerledik. Dünyaya etki edecek ürün ve teknolojilerin ancak bu anlayışla yaratılacağına inandık.

Milyarlarca insanın hayatına dokunan teknolojiler geliştirmek ve dünyayı değiştirmek için takım arkadaşları arıyoruz. İşte bu nedenle sana ulaşmak istedik. Bizim için tecrübelerinin değil, hayallerinin büyüklüğü önemli.