OW Debug - Notice
Message: Trying to access array offset on value of type null
File: /home/romarekl/public_html/sosyallift.com/ow_plugins/forum/controllers/topic.php
Line: 136
Neredeyse Bedava CorelDRAW sahibi olmak için... Forum | Sosyallift©
Loading...

tr
Serkan BEKİROĞULLARI
Serkan BEKİROĞULLARI Kasım 18 '14

Çok cüzi bir paraya CorelDRAW GS satın almak ister misiniz? Öğrenci ya da eğitimci iseniz CorelDRAW'ı neredeyse bedavaya satın alabilirsiniz. CDGS X6 akademik sürümü normal sürüm ile tamamen aynı özelliklere sahiptir ve sadece lisansı farklıdır. Sahip olacağınız akademik lisans sadece öğrenim amaçlı kullanılabilir. Kesinlikle ticari amaçla kullanılamaz. Yani işletmenizde akademik lisanslı bir CDGS uygulaması ile üretim yapıyorsanız bu lisans geçerli olmaz. Bu nedenle akademik sürüme sahip olabilecek kişiler veya kuruluşlar Corel tarafından belirlenmiştir. Aşağıdaki listedekilerden birine siz de sahipseniz Corel akademik sürümü satın alıp hiç bir kısıtlama olmadan kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kimler Corel Akademik Sürüm Alabilir? Akademik sürümler aşağıdaki kişi ve kuruluşlar tarafından satın alınabilir: MEB’na bağlı Okullar
Özel veya Kamu
  • İlköğretim Okulları
  • Orta Öğretim Okulları
  • Yaz/Kış Okulları
  • Yüksek Okullar
  • Üniversiteler ve MEB’na bağlı Teknik Okullar
  • Belediyelere ait Halk Eğitim ve Meslek Edindirme Kuruluşları (ISMEK vs)
K-12 Eğitmenleri, Üniversite Öğretim Üyeleri
  • Fakülte Öğretim Görevlileri ve/veya İdari görevliler (kısmi veya tam zamanlı)
    Çalışma belgesi gerekmektedir.
Öğrenciler
  • Öğrenciler.
    Geçerli resimli bir öğrenci kimliği istenir.
İdari Birimler
  • YÖK
  • Milli Eğitim Bakanlığı
  • Milli Eğitim İl Müdürlükleri
Hastaneler
  • Kamu Hastaneleri
Kütüphaneler
  • Tüm Kamu Kütüphaneleri
Müzeler
  • Kültürel ve Eğitim amaçlı kar amacı gütmeyen kamu müzeleri (Kalıcı Müzeler)
Yardım Kuruluşları
  • Kar amacı gütmeyen Resmi Yardım Kuruluşları (Kızılay, Yeşilay, SH ve Çocuk Esirgeme Kurumu gibi) (Onay alınız)
Paylaş: