OW Debug - Notice
Message: Trying to access array offset on value of type null
File: /home/romarekl/public_html/sosyallift.com/ow_plugins/forum/controllers/topic.php
Line: 136
Otocat Dinamik Giriş Forum | Sosyallift©
Loading...

tr
Penguen Tasarım VİP
Penguen Tasarım Aralık 22 '14
Dinamik Giriş 0

Şimdi hep birlikte bu kavramların koymak ve ‘Dinamik Girdi’ denir ekran yardımı ile bunları birleştirmek zamanı. AutoCAD eski sürümlerinde, kullanıcılar bilgileri için komut yalnızca güveniyordu. AutoCAD sonraki sürümleri onların imleç yakın çizim alanında bir kullanıcının tuş vuruşlarını koymak Dinamik Giriş ekledi.

durum çubuğunda (F12 ile geçiş) tıklanarak Dinamik Giriş açın: Dynamic Input

Şimdi çizerken, ekranda her türlü bilgileri göreceksiniz.

Dynamic Input Sample

Örneğin bu, I ° 135) girilir elle hangi I (en fazla 20,5 adet gidiş hat başlangıç ​​de orta ve alt bir var çizilmiş. Bir kere ben uzaklığı girin, orada değeri girin ve bir anahtarı Tab olabilir geçiş Derece üzerinde. Ben yazmış olabilirdi ayrıca @ 20,5 <135 koordinatları kullanarak bağıl eş. Varsayılan olarak) uzunluğu ilk alan (ve de – açısına girmek mümkün olmak klavye sizin düğmesini SEKME tuşuna basın.

AutoCAD için yeni iseniz (Bilgi için sizden) komut satırı gözünüzü alır gibi, ben bu özelliği kapatarak öneririz.

incelemek için, AutoCAD üretkenliğinizi artırmak için bazı güzel araçlar sunar. ama, onlara ana noktaları giren temel unutma, bunları kullanın. 3D işi yapmak Özellikle, manuel giriş değerli olur.

Paylaş: