OW Debug - Notice
Message: Trying to access array offset on value of type null
File: /home/romarekl/public_html/sosyallift.com/ow_plugins/forum/controllers/topic.php
Line: 136
Google Pagerank Arttırma Yöntemleri, Page Rank Nasıl Artar Forum | ...
Loading...

tr
Whordark
Whordark Mayıs 9 '15

Bu tabiki bi teori ama şunu söyleyim yavaş yavaş çözmeye başladım sanırım. İlk olarak önerilerim kendime göre önerilerdir ve kendi yorumlarımdır bu yüzden saçma gibi yorumlarda bulunmayın lütfen :)

1. İlk olarak page rank arttırmak için özgün içerik çok önemli google emek verenleri sever
  2. İkinci olarak pagerank site kalitesidir hitlerle karıştırılmamalıdır. Pagerank yüksek olup hiti az olabilir.
  3. Google pagerank verirken sitede durma süresi ve yararlanma süresini ölçmeye başladı.
  4. Backlink kasmış bir site ile backlink değişimleri sitenizi etkileyebilir.
  5. Temanızı yapan kişilerin linklerini silmeyin yabancı ülkelerde hiçbiri silmiyor ve pagerankları yinede yüksek.
  6. Çok fazla sitenizden link çıkışı vermeyin bu size olumsuz yönde yansıyacaktır.
  7. Google hangi sayfaya ziyaretçi çok giriyorsa yorum bırakıyorsa oraya genelde pagerank veriyor.
  8. Sitenize alexa ölçer koyun google yeni çalışmalarını Alexa ile yaptığı için işinize çok yarayacaktır. Şimdi ki zaman da bir etkisi olmasa da ileride etkisi olacağı kesin.
  9. Bütün herkesle prsi yüksek diye link paylaşmayın. İçeriği sizin site ile aynı olan prsiz bir site daha çok size yardımcı olur.
  10. Sitenize karşılıksız link almaya çalışın.
  11. Dışarıya 20 den fazla link olan sitelere link vermemeye çalışın.

Teori : Pr yeni güncellendi ama şu görüşü savunuyorum prsi 2 olan bir site prsi 4 olan siteden daha atak oluyor. Yani anlatmak istediğim index sanki pr arttıkça hantallaşıyormuş gibi geliyor bana. En ideal pr3 bence :=) Son olarak pr az olsun hitim çok olsun.

En en son olarak beni link değişimi için zorlamayın sevdiğim sitelerin linklerini etkiliyorum bir de bazen kendi sitelerimin linklerini etkiliyorum. Sonuç olarak bu yazıyı okumayıp yine link değişimi isterseniz daha da ayıp…

Paylaş: